Новини

СДП «Укрнаукагеоцентр» отримало Сертифікат ISO 9001:2015

Нашому «Центру» - вісімдесят!


Установка по дослідженню проникності керну в пластових умовах
Сучасне лабораторне обладнання – висока якість виконання робіт
5-8 жовтня 2016 - ДРУГА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ:«НАДРОКОРИСТУВАННЯ В УКРАЇНІ. ПЕРСПЕКТИВИ ІНВЕСТУВАННЯ»
15-20 серпня 2016 - Участь у Третьому Міжнародному геологічному форумі «Актуальні проблеми та перспективи розвитку геології: наука й виробництво (Геофорум – 2016)»
5-6 квітня 2016 - Робочий візит Голови профспілки працівників геології, геодезії та картографії України
кінець березня - початок квітня 2016 - Урочистості напередодні Дня геолога
1 квітня 2016 - Круглий стіл в Полтавській облдержадміністрації по поточним питанням роботи підприємств нафтогазової галузі області
1-3 березня 2016 - Участь представників НАК «Надра України» в VІІ щорічній конференції Інституту Адама Сміта «Український енергетичний форум»
18-19 лютого 2016 в ході проведення ХІІ виставки «Нафта. Газ. Сервіс» було представлено експозицію НАК «Надра України»
7-12 вересня 2015 року – в ході міжнародного геологічного форуму «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГЕОЛОГІЇ: НАУКА Й ВИРОБНИЦТВО» представники ДП «Укрнаукагеоцентр» доповіли про напрямки діяльності ПАТ «НАК «Надра України» у питанні нарощування видобутку вуглеводнів.
2-3 вересня 2015 року представники підприємства прийняли участь в науковій конференції «Геологія горючих копалин: досягнення та перспективи»
06.07.2015 - На Полтавщині, в с.м.т. Котельва 6 липня відбулася зустріч міністра енергетики та вугільної промисловості з керівниками найбільших нафтогазовидобувних компаній України
03.04.2015 - Щиро вітаємо працівників геології та фахівців галузі з професійним святом – Днем геолога!
17.03.2015 - Впровадження комплексу сучасного лабораторного обладнання по дослідженню кернового та шламового матеріалу: піролітична установка Rock-Eval-6 Classic S3, скануючий електронний мікроскоп Jeol-6000 та рентгенно-дифракційна система (XRD) Panalytical X’Pert3.
14.03.2015 - Директор департаменту з наукової роботи ДП «Укрнаукагеоцентр» Панченко С.І. прийняв участь у Україно-американському технічному семінарі з питань газу з нетрадиційних джерел.
06.03.2015 - Участь Генерального директора ДП «Укрнаукагеоцентр» П.С. Голуба в енергетичному форумі Інституту Адама Сміта.
Оснащення лабораторії ДП НАК «Надра України» «Укрнаукагеоцентр» сучасним обладнанням з дослідження керну, шламового матеріалу та пластових флюїдів.
Опрацювання стратегії подальших напрямків робіт з удосконалення роботи геологічної галузі НАК «Надра України» разом з дочірніми підприємствами.
24 липня 2014 року відбулася державна атестація комплексної аналітичної лабораторії ДП «Укрнаукагеоцентр».
В приміщені ДП «Укрнаукагеоцентр» відбулося виїзне засідання Державної екзаменаційної комісії Полтавського Національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.
Активна співпраця з іноземними нафтогазовими компаніями.
В приміщенні ДП «Укрнаукагеоцентр» відбувалася чергова нарада між фахівцями підприємства та представниками компанії Shell.
Діловий візит головного інженера підприємства ДП «Укрнаукагеоцентр» до Італії, в одну з найбільших енергетичних компаній у світі ENI.
20-21 лютого ДП «Укрнаукагеоцентр» прийняло участь у міжрегіональній спеціалізованій виставці «НАФТА. ГАЗ. СЕРВІС - 2014».
28-29 листопада фахівці ДП «Укрнаукагеоцентр» разом з генеральним директором Голубом П.С. взяли участь в міжнародній конференції «Нетрадиційні джерела ВВ в Україні: пошуки, розвідка, перспективи», що проводилася Київським Національним університетом ім. Т.Г. Шевченка.
12-13 листопада генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» Голуб П.С. прийняв участь у міжнародній конференції «Сланцевий газ-як місток від горючих копалин до зеленої енергії», яка проходила у Польщі.
Колектив ДП «Укрнаукагеоцентр» вітає геолога Яніну Станіславівну Шморг з успішним захистом дисертації
14 вересня – 16 жовтня фахівці ДП «Укрнаукагеоцентр» успішно провели газогідродинамічні дослідження на шельфі Азовського моря.
03 жовтня 2013 року пройшов міжгалузевий семінар-нарада на тему «Досягнення та перспективи розвитку нафтогазовидобувної галузі Полтавщини». Генеральний директор ДП «Укрнаукагеоцентр» Голуб Петро Сергійович виступив з доповіддю, де зазначив про досягнення та подальший цільовий напрямок робіт ДП «Укрнаукагеоцентр».
28 вересня - 4 жовтня діловий візит головного геолога ДП «Укрнаукагеоцентр» Солодкого Валерія Миколайовича до Канади (м. Едмонтон, провінція Альберта) у складі української делегації.
Участь провідних фахівців ДП «Укрнаукагеоцентр» у міжнародних наукових конференціях.
ДП «Укрнаукагеоцентр» вітає працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості з професійним святом.
22-23.05.2013 р. в приміщенні ДП «Укрнаукагеоцентр» відбулася робоча нарада з фахівцями американської Компанії EххonMobil.
12.05.2013 р. Працівники ДП «Укрнаукагеоцентр» відбули на навчання та стажування в Компанію ENI (м. Мілан, Італія).
26.02.2013 р. Робоча нарада з фахівцями Компанії Shell.
11.02 - 04.05.2013 р. Інтенсивний курс англійської мови для працівників ДП «Укрнаукагеоцентр».
15 листапада 2012 року - Дочірнім підприємством «Укрнаукагеоцентр» завершені будівництвом параметричні свердловини Розсошинська № 558 та Короленківська № 477.
15-16 жовтня 2012 року - Зустріч генерального директора ДП «Укрнаукагеоценр» Голуба П.С. та провідних спеціалістів з представниками американської нафто-газової компанії «Exxon Mobil».
24-25 вересня 2012 Спільна нарада представників нафтовидобувного гіганта компанії «Shell» та спеціалістів “Українського геологічного науково-виробничого центру»
25 серпня 2012 святкування 60-ї річниці з дня створення партії підрахунку запасів нафти і газу.
19 - 27 липня 2012 року - Робоча поїздка начальника геологічної партії ДП «Укрнаукагеоцентр» Голуб Ольги до Сполучених Штатів Америки (м. Х’юстон штат Техас) в компанію «Exxon Mobil».
2012 - придбання програмного комплексу Petrel для створення цифрових тривимірних геолічних моделей родовищ вуглеводнів
17-18 липня 2012 року в Державній службі геології та надр України відбувся робочий семінар з питань геологічного вивчення та оцінки ресурсів газу нетрадиційних джерел, організований Службою геологічних досліджень США спільно з Державною службою геології та надр України.